ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Męskie etui RFID na kluczyki samochodowe

( ilość produktów: 4 )

W celu ochrony nowoczesnych kluczyków samochodowych przed zdalnym odczytaniem emitowanych przez nie fal radiowych, do ich przechowywania warto stosować profesjonalne etui keyless. Wychodząc naprzeciw potrzebom męskiej grupy odbiorców, do oferty wprowadziliśmy wykonane z naturalnej skóry licowej, czarne wersje tego typu pokrowców. Poznaj stylowe, męskie etui keyless na kluczyki samochodowe i zamów jedno z nich!

Jak chronić swój samochód przed kradzieżą z wykorzystaniem RFID?

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań w postaci kluczyków z systemem bezkluczykowym Keyless to wygoda w codziennej obsłudze auta, ale i pewne ryzyko związane z możliwością zdalnego przechwycenia zapisanych w kluczyku danych i uzyskania przez złodzieja dostępu do samochodu. Jeśli chcesz zminimalizować tego typu ryzyko, sięgnij po oferowane przez nas etui keyless z zabezpieczeniem. Sklep internetowy koruma.pl dysponuje szerokim wyborem wysokiej klasy akcesoriów zmniejszających ryzyko kradzieży elektronicznej. Prezentowane męskie etui keyless na kluczyki są tego doskonałym przykładem. Możesz wybierać spośród dwóch dostępnych wersji takich pokrowców wyposażonych w funkcjonalne zamknięcie, co minimalizuje ryzyko zgubienia kluczyka.

Wybierając profesjonalnie zabezpieczone etui na kluczyki samochodowe z systemem bezkluczykowym Keyless, nie tylko minimalizujesz ryzyko kradzieży auta, ale i zyskujesz możliwość wygodnego  przechowywania samych kluczyków. Umieszczone we wnętrzu pokrowca kluczyki nie uwierają w kieszeni i nie porysują ekranu smartfona. W sklepie znajdziesz również wiele innych gadżetów antykradzieżowych. Sprawdź i wybierz coś dla siebie!

pixel