ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Etui na kluczyk samochodowy Keyless Protector - Pokrowiec z zabezpieczeniem

( ilość produktów: 16 )

Elektroniczne kluczyki do samochodów są niezwykle wygodne i funkcjonalne, lecz niestety, jest to technologia, z którą wiążą się nowe zagrożenia, dlatego warto zaopatrzyć się w profesjonalne zabezpieczenie kluczyka Keyless. Pozornie jest to zwykłe etui, lecz jego wyjątkowość kryje się w unikalnych właściwościach, które pozwalają blokować sygnał RF, który emitują kluczyki do samochodu. Jest to niezwykle istotne, gdyż przy pomocy specjalnej aparatury, złodzieje mogą próbować przechwycić fale radiowe w celu odblokowania pojazdu. Całe szczęście, etui na kluczyki Keyless skutecznie uniemożliwiają takim rabusiom plany, nie pozwalając sygnałom na dalszą emisję, dzięki czemu pozostają one nieosiągalne tak długo, jak pozostają w pokrowcu. Rzecz jasna, oferowane przez Koruma etui antykradzieżowe na kluczyk wyróżnia się także dużą trwałością i bardzo stylowym designem, stanowiącym świetny dodatek do portfela.

Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z produktami SilentPocket oraz innymi naszymi wyjątkowymi produktami – z pewnością się Państwo nie rozczarują!

Etui Keyless na kluczyki do samochodu ? zabezpieczenie RFID

Etui Keyless na klucze do samochodu posiadające zabezpieczenie RFID pozwoli na blokowanie sygnału emitowanego na danej częstotliwości. W naszej ofercie można znaleźć etui Keyless na klucze do samochodu w różnych wariantach. Są to wygodne i eleganckie pojemniki, które można postawić na półce w domu, a także warianty mobilne, które idealnie mieszczą się do kieszeni lub teczki. Zadbaliśmy o to, by umożliwić klientom wybór etui w kilkudziesięciu wariantach różniących się wielkością, a także wyglądem, by każdy mógł dopasować do siebie produkt spełniający jego potrzeby. Etui zostały tak zaprojektowane, by były uniwersalne i mieściły także dodatkowe akcesoria, takie jak zwykłe klucze, czy karty.

Etui na kluczyki samochodowe - jakie wybrać?

Etui na kluczyki samochodowe służy głównie do fizycznej ochrony kluczyka przed zniszczeniem, jednakże w dzisiejszych czasach nowoczesnych samochodów z systemem bezkluczykowym jest to za mało. Etui na kluczyk samochodowy powinien dodatkowo posiadać zabezpieczenie, które stłumi fale elektromagnetyczne (sygnały) wysyłane i odbierane przez kluczyk. W koruma.pl istnieje wiele rodzajów tego typu zabezpieczeń zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zabezpieczenie kluczyka samochodowego keyless - jakie wybrać?

Wybierając odpowiednie zabezpieczenie kluczyka samochodowego keyless należy w pierwszej kolejności sprawdzić wymiary kluczyka, aby upewnić się, że kluczyk bez problemu wejdzie do danego etui tudzież pudełka. Kolejnym etapem jest odpowiedzenie na pytanie jak będzie dane zabezpieczenie wykorzystywane. W przypadku codziennego użytkowania zalecany jest wybór etui z materiału lub skóry naturalnej, natomiast w przypadku, gdy chcemy zabezpieczyć kluczyki samochodowe zostające w domu polecamy wykorzystanie pudełka z klatką Faradaya. W ofercie koruma.pl znajdują się etui zabezpieczające keyless wykonane zarówno z naturalnej skóry, materiału jak i aluminium.

pixel