ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Etui antykradzieżowe na kartę keyless do samochodu renault

( ilość produktów: 4 )

Prezentowane skórzane etui antykradzieżowe na kartę Renault zostało zaprojektowane specjalnie na potrzeby posiadaczy samochodów marki Renault wyposażonych w system Keyless. Wykonane z wysokiej jakości skóry etui chroni kartę przed skanowaniem i kradzieżą sygnału. Wymiary etui to 8,5 cm szerokości oraz 12,0 cm wysokości, co czyni je praktycznym i łatwym w przenoszeniu. Dzięki temu etui posiadacze samochodów Renault mogą cieszyć się większym bezpieczeństwem podczas codziennych wyjazdów.

Jeśli posiadasz samochód marki Renault z systemem keyless, doskonale wiesz, jak ważne jest zabezpieczenie swojego klucza przed kradzieżą. Dlatego proponujemy Ci etui antykradzieżowe na kartę keyless do samochodu Renault, które zapewni bezpieczeństwo Twojego klucza.

Etui wykonane jest z wysokiej jakości skóry, co pozwala na zachowanie stylowego wyglądu. Jednak jego głównym celem jest ochrona Twojego klucza przed nieuprawnionym dostępem. Dzięki zastosowaniu technologii blokowania sygnału RFID, etui zapewni ochronę przed kradzieżą na tzw. walizkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą chronić swoje klucze, a jednocześnie korzystać z systemu keyless.

Etui antykradzieżowe na kartę keyless do samochodu Renault posiada również praktyczne rozwiązania, które ułatwią codzienne korzystanie z klucza. Dedykowane miejsce na klucz pozwoli na jego bezpieczne przechowywanie, a także łatwe i szybkie odnalezienie w etui. Dodatkowo, dzięki kompaktowym rozmiarom, etui na klucz keyless Renault bez problemu zmieści się w kieszeni, torebce czy plecaku.

Zapewnij sobie zwiększone bezpieczeństwo swojego samochodu z etui antykradzieżowym na kartę keyless do samochodu Renault.

pixel