ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Mały portfel damski z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 53 )

Jeśli zamiast gotówki na co dzień używasz kart płatniczych, sięgnij po elegancki, wytrzymały i funkcjonalny, mały portfel damski z zabezpieczeniem RFID. Nowoczesny system ochrony eliminuje ryzyko zdalnej kradzieży środków przypisanych do zbliżeniowych kart płatniczych umieszczonych we wnętrzu zgrabnego portfela.

Bezpieczny, mały portfel damski z miejscem na karty płatnicze

Do dyspozycji kobiet preferujących płatności bezgotówkowe, które na stałe zrezygnowały z używania gotówki, przygotowaliśmy wiele modeli zgrabnych portfeli damskich z bezpiecznymi slotami do przechowywania kart płatniczych i podstawowych dokumentów osobistych. Mały portfel nie ma wydzielonej przegródki na banknoty i zamykanej kieszeni na bilon. Dzięki temu jest lżejszy, ma mniejsze wymiary niż tradycyjna portmonetka i z powodzeniem zmieści się w każdej torebce, również w kopertówce. Mały portfel damski z zabezpieczeniem RFID może być noszony luzem w kieszeni kurtki lub płaszcza, w plecaku, torebce i torbie podróżnej.

Damski portfel w wersji mini

Zyskaj większe bezpieczeństwo, do przechowywania zbliżeniowych kart, elektronicznych biletów, kart dostępu i kart kredytowych wybierają profesjonalnie portfele RFID. Jeśli korzystasz niemal wyłącznie z płatności bezgotówkowych, zamów mały portfel damski z zabezpieczeniem RFID, z kilkoma slotami na karty. Miniaturowe etui zajmuje niewiele miejsca, jest poręczne i trwałe, a dzięki ekranowaniu, chroni zawartość przed elektroniczną kradzieżą danych i środków. W ofercie sklepu koruma.pl znajdziesz wiele wersji portfeli damskich RFID w wersji mini, wyłącznie z miejscem na karty i podstawowe dokumenty osobiste. Możesz sięgnąć po damski portfel skórzany, wybrać etui aluminiowe, karbonowe lub drewniane.

Przechowuj zbliżeniowe karty płatnicze w bezpieczny sposób, już dziś zamawiając dla siebie lub bliskiej osoby elegancki, mały portfel damski z zabezpieczeniem RFID w wersji skórzanej, aluminiowej lub innej. Sprzedajemy miniaturowe portfele w formie etui, o orientacji poziomej i pionowej, w wielu wersjach kolorystycznych. Wybierz jeden z nich!

pixel