ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Pudełko Keyless na kluczyki - klatka Faradaya

( ilość produktów: 5 )

Estetyczne pudełko Keyless na kluczyki samochodowe to zgrabny gadżet, który zminimalizuje ryzyko kradzieży nowoczesnego auta zaparkowanego tuż pod domem. Prezentowane pudełka są zminiaturyzowaną formą klatek Faradaya, które chronią przed polem elektrostatycznym. Odcinają wszelkie sygnały elektroniczne i tym samym uniemożliwiając zdalne przechwycenie sygnału emitowanego przez umieszczony w ich wnętrzu kluczyk samochodowy.

Stylowe pudełko Keyless na kluczyki - poczuj się bezpieczniej!

W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy Koruma.pl znajdziesz wiele funkcjonalnych gadżetów chroniących przed zakusami współczesnych złodziei. To przedmioty eliminujące ryzyko elektronicznej kradzieży danych z dokumentów biometrycznych, pieniędzy z kart kredytowych lub zbliżeniowych przypisanych do konta w banku czy właśnie nowoczesnych samochodów wyposażonych w system bezkluczykowy Keyless. Designerskie pudełko Keyless na kluczyki samochodowe eliminuje możliwość ich zdalnego skanowania i przechwycenia emitowanego przez nie sygnału, przez osobę do tego nieuprawnioną - złodzieja stojącego w pobliżu domu. Wystarczy, że za każdym razem, gdy wracasz do domu, samochodowe kluczyki umieścisz w naszym pudełku, a ryzyko kradzieży zaparkowanego pod domem samochodu wyposażonego w system Keyless znacząco się zmniejszy. Możesz wybierać pomiędzy pudełkami w formie eleganckich szkatułek i zgrabnych etui na kluczyki Keyless. Możesz korzystać z nich w domu lub dowolnie innym miejscu - w zakładzie pracy, przy okazji postojów podczas długich podróży, wyjść do restauracji czy dłuższych wizyt u rodziny lub znajomych.

Skorzystaj z naszej oferty i poczuj się bezpieczniej! Eleganckie pudełka o funkcji klatki Faradaya z powodzeniem możesz wykorzystać zarówno do przechowywania kluczyków Keyless, jak i dokumentów biometrycznych (paszportów i dowodów), kart kredytowych i płatniczych kart zbliżeniowych, kart dostępu czy elektronicznych biletów komunikacji miejskiej. Pudełko Keyless na kluczyki samochodowe to doskonały pomysł na prezent dla każdego właściciela nowoczesnego auta.

pixel